Z serii solfeżowe dźwięki – 528Hz

Dziękuję Piotrowi za link i inspiracje:)

MI – 528 Hz – transformacja i cuda (aktywacja i naprawa DNA)

Muzyczna medytacja z częstotliwością 528Hz – pomaga otwierać serce, wspomaga szybkie leczenie i regenerację komórek, przywraca harmonię i spokój naszej duszy i psychice. Ta muzyka to jest podróż przez Serce Matki Ziemi do Wszechświata.

Weź kryształ górski lub kwarc różowy, połóż go na ziemi, przekaż swoje modlitwy i błogosławieństwa dla Matki Ziemi i jej mieszkańców, a następnie wrzuć go do morza lub rzeki. Te błogosławieństwa będą podróżować wysyłając modlitwę i miłość, ta woda parując, będzie spadać wraz z deszczem w dół i obsypywać błogosławieństwem i miłością wszystkie żywe Istoty na tej planecie…

Niestety poniższy film jest już nie do odtworzenia 

 

załączam więc inny o tej samej częstotliwości:

Reklamy

Autor

6 myśli na temat “Z serii solfeżowe dźwięki – 528Hz”

  1. nie wiem do końca Adamie co masz na myśli, wyjaśnię więc tak: częstotliwość 528hz tak jak każda z innych wymienionych w solfeżach dotyczy dźwięków o dokładnie takim tonie nazwijmy to prostym jak to ująłeś i do tego pasma jak zauważyłeś i posłuchasz kilku wersji utworów dostępnych na youtube nałożony jest w tle pewien obraz muzyczny, który „kręci się” wokół owej tonacji, możesz też odnaleźć pojedynczy dźwięk o dokładnej częstotliwości 528 hz bez podkładu, wtedy nie jest już modulowany jak to nazwałeś inną częstotliwością. W dźwiękach solfeżowych nie nakłada się różnych czestotliwości naraz na zasadzie 528 i np 852, bo nie mają już swojego efektu terapeutycznego i tworzy się chaos muzyczny:)

  2. Proszę o wyjaśnienie, czy częst. 528Hz to ton prosty bez harmonicznych, czy jest on modulowany inną częstotliwością, jeśki tak to jaką?
    Pozdrawiam

  3. …i na dobranoc załączam sobie ponownie kilka razy ten utwór, wspaniale oczyszcza aurę i powoduje, że czuję się jak w chmurach:) polecam do medytacji, wspaniale energetyzuje, wycisza i uwalnia napięcia z głowy i serducha;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s