Wielka Medytacja Czytelników Nieznanego Świata – 30 grudnia 22.00-22.30!

 

 

 

 

 

 

 

Nieznany Świat  jak co roku organizuje Wielką Medytację, która odbędzie się 30 grudnia (piątek) 2011r. o godzinie 22.00 do 22.30 czasu polskiego.

Hasło przewodnie medytacji to : PRZEMIANA

Zbliża się ogromnie ważny rok da Ziemi. Nie trzeba chyba tłumaczyć, jak ważny będzie i jak bardzo wszyscy wraz z całą planetą potrzebujemy właśnie PRZEMIANY. Przemiany pojmowanej szeroko, przede wszystkich jednak duchowej, która dokonałaby się w skali całej planety, jednocząc ludzi w imię Wspólnego Dobra. Przemiany, którą, choć każdy z nas ma prawo interpretować we własny sposób, jej podstawowe zręby łatwo zdefiniować. Jesteśmy – co oczywiste – różni. Wywodzimy się z różnych kultur, ras, religii i związanych z nimi systemów wartości. Łączy nas jednak wspólne marzenie – i dążenie zarazem – by świat, w którym żyjemy, zdominowany przez wojny, waśnie i konflikty uczynić lepszym.

W naszą codzienność przez ostatnie dziesięciolecia wdarł się szalony pęd wydarzeń przekazywanych, a często bieżąco transmitowanych przez mass media. Unicestwiają one skutecznie pragnienie życia w harmonii i spokoju, izolują od kojącej bliskości Natury, która oferuje nam to, czego najbardziej potrzebujemy: równowagę. Natury, która ma w sobie zakodowany mistyczny pierwiastek, czego najbardziej widomym dowodem są narodziny nowego dnia i nowego życia. Przemiany i cykle zachodzące w przyrodzie wyposażają je – życie – w jakże głęboki sens. Najtrudniej zmienić siebie i swoje przyzwyczajenia. Dzieje się tak, mimo iż dobrze wiemy, że świat należy zacząć zmieniać właśnie od siebie.

Jesteśmy młodzi i starzy, są wśród nas marzyciele i realiści. Powinna jednoczyć nas wizja planety przepojonej współpracą i harmonią. U progu 2012 roku, który naznaczony jest piętnem wielu złowróżbnych przepowiedni, z nowa nadzieją i siłą połączmy nasze wysiłki na rzecz PRZEMIANY Ziemi i zamieszkujących ją ludzi. Zdobądźmy się również na odwagę, by tak się stało.

Każdy jest kimś niepowtarzalnym, nosząc w sobie nasiona wiary, mądrości i dobra. Pamiętajmy, że tak jak w Naturze nadejście wiosny stanowi impuls do przebudzenia się po głębokim śnie, globalne duchowe przemiany są źródłem i owocem nowego cyklu życia. Jakiego impulsu do przemiany potrzebuje każdy z nas? Niech to fundamentalne pytanie okaże się także ścieżką, która prowadzi do odpowiedzi.

Z taką właśnie intencją i samoświadomością spotkajmy się 30 grudnia na planie mentalnym i duchowym, wnosząc swój wkład w najszerzej pojętą PRZEMIANĘ, która – oby dokonała się w sposób pokojowy, harmonijny i trwały.

Informacje zaczerpnięte ze strony http://www.nieznanyswiat.pl/


Reklamy

Autor

Jedna uwaga do wpisu “Wielka Medytacja Czytelników Nieznanego Świata – 30 grudnia 22.00-22.30!”

  1. Jedzenie mięsa jest największa przeszkoda w afirmacjach. Aby osiągnąć pozytywne rezultaty, nie można naruszać prawa miłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s