Światowa Medytacja – Dostrojenie Przysadki Mózgowej – 11.11.2011r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Planetarne Przesłanie Hathorów przez Toma Kenyona

Medytacja dźwiękowa, którą Wam udostępniamy, jest sposobem na zwiększenie strumienia duchowego światła (światła między wymiarowego) wpływającego do waszego systemu hormonalnego. Podczas procesu wznoszenia hormony waszego biologicznego bezmiaru i wewnętrznej rzeczywistości ciała, przechodzą pewien rodzaj rafinacji. Proponowana medytacja dźwiękowa jest łagodna lecz mocna i ułatwia ten ruch wznoszący.

Medytacja

Chcielibyśmy przedstawić dwa sposoby pracy z tym tak zwanym Dostrojeniem. Pierwsza metoda, dla początkujących, czyli tych, którzy są jeszcze mało zaznajomieni z wewnętrznymi przestrzeniami własnej świadomości. Drugi sposób jest dla bardziej zaawansowanych. Obie metody działają bardzo dobrze. Rozpoznaj gdzie się znajdujesz w swoim rozwoju i odpowiednio dobierz jedną z nich dla siebie.

Metoda pierwsza

W tym podejściu wystarczy utrzymać koncentrację uwagi w rejonie przysadki mózgowej, będącej głównym regulatorem systemu hormonalnego. Podobnie jak we wszystkich przekazanych poprzednio Dostrojeniach Wymiarowych, dźwięki jakie usłyszysz odpowiadają falowaniu w świecie świetlistym,  będą tworzyć one ruch energii w przysadce mózgowej tak długo, jak długo utrzymasz swoją uwagę na tym miejscu. Obszar ten znajduje się około jednego cala (2,6 cm) w głąb, poza nasadą nosa. Przysadka_m%C3%B3zgowa

To na tym obszarze należy skupić swoją uwagę. Nie musi być to precyzyjne. Proste skierowanie (jakby ułożenie do odpoczynku) swojej uwagi na ten obszar wypełnia wszystkie wymagania. Kluczowym słowem jest tu „ułóż” swoją uwagę. To nie ma być koncentracja. Tak więc „ułóż” swoją uwagę na obszarze przysadki mózgowej i pozwól dźwiękom, które słyszysz oddziaływać na nią. Jeśli twój umysł zaczyna wędrować,  po prostu sprowadź go ponownie do miejsca uwagi, do przysadki.

Metoda druga

Tym bardziej zaznajomionym ze swoim światem wewnętrznym, radzimy żeby wyobrazili sobie w obszarze przysadki mózgowej biały kwiat lotosu unoszący się na gładkiej, nieskończonej powierzchni krystalicznej wody. To mentalne odczucie przeniesie mózg/umysł w stan większej wrażliwości i wytworzy pewną jakość świadomości  bardzo pomocną w tego rodzaju pracy transformacyjnej. Proponujemy biały kwiat lotosu ponieważ wszystkie kolory i częstotliwości zawierają się w nim. Utrzymuj w umyśle obraz białego lotosu w obszarze przysadki mózgowej i tak jak przy pierwszej metodzie jeśli twój umysł powędruje gdzieś, sprowadź go do kwiatu lotosu i obszaru przysadki.

Czy korzystasz z pierwszej czy też z drugiej metody, katalityczne dźwięki spowodują ruch subtelnych energii w przysadce, tworząc całą kaskadę energetycznych efektów we wszystkich gruczołach składających się na całość układu hormonalnego. Kontynuując prowadzenie tego Dostrajania staniesz się bardziej świadomy jego subtelnych i fizycznych skutków. Kiedy zwiększacie przepływ światła w przysadce mózgowej i całym układzie hormonalnym, uwalniacie moc oczyszczającą.

Transmisja Światła

Światowa Medytacja 11/11/11

Tym, którzy zechcą połączyć się z nami energetycznie, gdziekolwiek będziecie podczas Światowej Medytacji 11 Listopada 2011, zalecamy abyście pracowali z tym Dostrojeniem regularnie. Im bardziej wyćwiczycie Dostrajanie się i odczuwać będziecie większy komfort przy odbiorze jego subtelnych efektów tym więcej zyskacie ze wspólnej Medytacji Światowej kiedy będzie ona miała miejsce.

Podczas Medytacji Światowej, sekwencja Dostrojenia będzie powtarzana siedmiokrotnie przez grupę zebraną w Seattle. Będą oni utrzymywali swoje skupienie na Medytacji ale energetyka Medytacji jak również trzydniowe zgromadzenie w Seattle przekroczy zarówno czas jak i przestrzeń. Innymi słowy możecie wkroczyć w głębokie stany świadomości podczas tego wydarzenia niezależnie od miejsca, w jakim fizycznie wtedy będziecie.

Sama Medytacja Światowa będzie trwała od godziny 21 do godziny 22 w dniu 11 Listopada  (Uwaga: jest to czas od 6.00 do 7 .00 rano w sobotę 12 Listopada w Polsce!)

Jeśli wybierzecie podróż energetyczną w czasie tej specyficznej, godzinnej medytacji, sugerujemy abyście wysłuchali Dostrojenia siedmiokrotnie i potem usiądźcie w ciszy 20 – 30 minut z uwagą pozostającą w obszarze przysadki mózgowej. Jeśli to możliwe zalecamy późniejszy odpoczynek w pozycji leżącej.

Ze swojej natury, to Dostrojenie dostarcza subtelnej ale mocnej energii ewolucyjnej. Wielu spośród Was wykorzysta to Dostrojenie do tego aby bardziej jasno dostrzec tajemnicę udziału we współtworzeniu swojej rzeczywistości. I jak odsłonięcie zasłony separującej fizyczną rzeczywistość od świata subtelnego tak nastąpi przebudzenie się do nowej wizji samego siebie jak również do nowego rozumienia swojego miejsca w kosmosie.

Najlepiej jest, jeśli słuchacie tego szczególnego Dostrojenia używając słuchawek stereofonicznych. Wynika to z faktu, że wzorce dźwięku stereo tego nagrania tworzą złożone ruchy wirów subtelnej energii. Wiry te kręcą się i przemieszczają gdziekolwiek umieścisz swoje centrum uwagi. Jeśli zdecydujesz się słuchać tego Dostrojenia bez słuchawek, pomocnym wtedy będzie odseparowanie lewego i prawego głośnika aby uzyskać wyraźniejszy efekt przestrzenny.

Muzyki dostrajającej można słuchać systematycznie np. raz dziennie lub więcej, ale lepiej nie przesadzać, bo efekt może być gwałtownie oczyszczający.

oto link skąd można pobrać muzyczną medytację:

18h6a6dpceq3a8ya5nyl

Informacje pochodzą ze strony Toma Kenyona: http://tomkenyon.com/

zamieszczone są również na blogu:

http://krystal28.wordpress.com/2011/11/08/medytacja-z-hathorami-w-dniu-11-11-11/

Reklamy

Autor

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s