Świetlane ciało c.d.

Jak możemy sobie pomagać w procesie przemiany

Pamiętaj o tym, że Uniwersum stwarza się na wzór Twoich obrazów rzeczywistości. Gdy Twoim obrazem rzeczywistości jest to, że Ziemia jest zanieczyszczona i niedługo ulegnie zniszczeniu, zgadnij co będzie się działo – będziesz żył na zniszczonej Ziemi. Gdy Twoim obrazem jest, że Ziemia potrafi się sama uzdrowić i oczyścić, i że utrzymuje ona przy życiu swoich mieszkańców, wtedy właśnie tego doświadczysz. Dlatego koncentrujcie się na pięknych, pozytywnych aspektach. Strach przed skutkami dziury ozonowej w niczym nie pomaga. Ten strach jeszcze tylko powiększy tę dziurę. Ona i tak musiała powstać, by dopuścić na Ziemię więcej boskich promieni i mocy. Możecie wiele zrobić, by pomóc Waszej planecie. Zbierajcie śmieci, sadźcie drzewa, ale bez strachu i poczucia winy. Strach do niczego nie prowadzi. Zamieńcie go lepiej w służbę dla Ziemi. Nauczcie się być boskimi ogrodnikami. Zasiewajcie ziarno miłości i zbierajcie zamanifestowane owoce boskiej woli.

Możecie przywoływać również do Waszego życia energię Łaski. Boska energia Łaski jest najpotężniejszą siłą istniejącą na tej planecie. Otacza ona Ziemię i dlatego jest zawsze dostępna. Elohim Łaski jest istotą, do której można się zawsze zwrócić. Łaska to Elohim srebrnego promienia, którego energia wygląda jak lśniący, przejrzysty śnieg. Gdy zobaczycie coś takiego w swoich polach, wiedzcie, że jest z Wami Elohim Łaski. Łaska jest boską energią, która pozwala Wam, w każdym momencie, całkowicie zerwać z przeszłością. Prosimy Was o to, byście nie dążyli do naprawienia i przepracowania całego Waszego „kramu”.

Uniwersum kształtuje się całkowicie według Waszych obrazów rzeczywistości. Jeśli więc nosicie w sobie wizję tego, że coś w Was musi zostać zmienione, czy naprawione, by wszystko było w porządku, to wszechświat będzie się ciągle do tego obrazu dopasowywać. Będziesz chciał przepracować „kram” z tego życia. Później przyjdzie kolej na ten z przeszłych wcieleń. Później zaczniesz pracować nad bagażem z innych planet, aż przyjdzie kolej na „kram” całej Ziemi. Proszę Cię, zaprzestań tego! Moc Łaski jest na tej planecie, więc jest to niepotrzebne. Proszę zwróć się do niej, jest to dla Ciebie duży plus. Pracuj z siłą Łaski w każdej dziedzinie Twojego życia. Gdy zepsuje Ci się auto wołaj: ”Łasko, proszę uruchom motor”. Gdy zwracasz się z jakimikolwiek problemami do siły Łaski, obsypuje ona swą energią, jak lśniącym śniegiem i odblokowuje je. Możesz używać Łaski naprawdę w każdej sytuacji i ona cieszy się z tego, że może Ci pomóc, bo właśnie to jest jej boskim wyrazem. Jeśli wiec złapiesz się na tym, że chcesz coś odpracowywać, zaprzestań tego i wołaj energię Łaski. Jednym z wzorców, który często spotykamy na tej planecie jest : „Gdybym tylko mógł doprowadzić… do porządku, mógłbym wznieść się do Światła”. Jak długo próbujecie doprowadzić coś do porządku, nigdzie nie dotrzecie. Jesteś doskonały, takim jaki jesteś: ogromnym, wielowymiarowym Mistrzem, w różnych stadiach budzenia się i bycia przebudzonym.

Wpływ procesu przemiany na ciała zwierząt

Wiele gatunków zwierząt decyduje się obecnie, by opuścić tę planetę, gdyż ich deviczna świadomość nie chce brać ich obecnego ciała do Świetlanego Ciała. Ona pragnie czego innego. Oczywiście w porządku jest troszczyć się o inne gatunki, ale zdajcie sobie też sprawę z tego, że wszystko, co świadome, wie, co tu się teraz dzieje. Ciała większości gatunków nie wykazują żadnych symptomów mutacji. One mutują całkiem naturalnie. Nie potrzebują wcale łączyć ze sobą swoich pól energetycznych, bo one nigdy nie uległy rozdzieleniu. Jedynym gatunkiem, jaki ma problemy, jest udomowiony pies. Koty mają się dobrze, bo ich funkcją jest wspomaganie tego procesu. Są one wspaniałymi channelami i ich dusza zbiorowa zdecydowała się wspomóc ludzi przy ich przejściu w wyższy wymiar. Dlatego dobrze jest otaczać się kotami. Pozwólcie im spać w Waszych łóżkach, jeśli tego chcą. Koty i psy spolaryzowały się, by utrzymać bieguny starego i nowego świata. Psy przyjmują bardzo dużo starej energii, która zostaje uwolniona, a koty przynoszą tu nową energię. Psy mogą mieć więcej problemów z różnymi pasożytami i potrzebują z tego względu więcej uwagi. Rób Inwokacje wody nad ich jedzeniem i miską z wodą.

nie mogę sie oprzeć by w tym momencie uczcić pamięć mojego wielkiego kociego nauczyciela Teofila – był wspaniały:)

…teraz u boku mam drugiego kociego towarzysza Rafaello – sam mnie wybrał, wskoczył zimą do auta i pozostał w moim domu:)

 

tekst wg Tashiry Taichi-ren „What is Lightbody”

Reklamy

Autor

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s