ametystowa woda


Kamień ametystu należy oczyścić w osolonej wodzie przez  24 godziny. Po wyjęciu z soli należy kamień umyć w ciepłej lub gorącej wodzie nie gotując. Następnie zalewamy (ok. 100gr) ametystu wodą mineralną lub filtrowaną (1,5 litra) stawiamy na parapecie na około 1 dobę , aby nabrał energii słońca i księżyca- energii kosmosu. Tak przygotowaną wodę już bez kamienia trzymamy w lodówce i stale dolewamy wodą ubytek. Wtedy nabiera działania homeopatycznego – mocniejszego.
Pić 1 łyżeczkę  dziennie (można dodawać do herbaty, zupy , również do kąpieli)
Działanie:
Poprawia pamięć, wspiera intuicję, wzmacnia przekazy senne. Daje dobre sny. Ułatwia przyswajanie wiedzy. Dodaje odwagi. Przy alkoholizmie daje świadomość tego nałogu. Pomaga zwalczać ten nałóg. Rozbudza intuicję, przeczucia, sny. Uwalnia od lęków. Pomaga przy stresach. Woda ametystowa daje bardzo dobrą pamięć i powinni ją pić ci co mają  z nią kłopoty 🙂 Woda ametystowa jest również właściwa dla dzieci, które się boją, uwalnia od lęków, daje kontakt z pozytywnymi energiami. Można podawać do picia również zwierzętom. Dostają przenikliwego wzroku, stają się radosne i nawiązuje się głębszy kontakt i porozumienie z nimi.

Początkowo picie tej wody może dawać dość duży efekt oczyszczania… gdyż siła jej wpływa na najgłebsze poziomy energetyczne, dotykając naszych emocji, podświadomych uczuć czy skumulowanych stresów i napięć. Taki efekt jak pocenie, pobudzenie emocjonalne, bezsenność może chwilowo towarzyszyć w początkowej fazie picia tej wody, ale stopniowo się to wycisza a stałe picie jej sprawia, że z każdym dniem czujemy się lepiej i silniej.

Reklamy

Autor

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s