kryształowa woda

Woda kryształowa jest bardzo prosta do sporządzenia. Warto włączyć ją do codziennej diety i dbania o ciało i ducha. Należy zaopatrzyć się w kryształ górski ok 100 gram. Ja osobiście korzystam z jednego wiekszego kawałka kryształu. Kryształ należy najpierw oczyścić umieszczając go w wodzie z solą przez ok. 1 dobę . Do sporzadzania wody zakupiłam duży szklany dzbanek 1,5 litrowy. Kryształ zalewamy wodą najlepiej mineralną lub przefiltrowaną (ale nie destylowaną) i stawiamy przy oknie. Po 24 godzinach woda nabiera właściwości leczniczych i oczyszczających. Można ja popijać stale w ciągu dnia, dodawać do herbaty czy soku. Wodę stale uzupełniamy w dzbanku.

Woda ta działa leczniczo na wszystkie organy, oczyszcza wszystkie poziomy energetyczne, rozprasza chorobowe komórki. Otacza ciało i ducha energetycznym kokonem. Podnosi odporność, rozjasnia umysł i wpływa pozytywnie na samopczucie. Doskonale wpływna na stawy, kości  wzrok, naczynia wieńcowe, oczyszcza krew i delikatnie reguluje cisnienie. Woda kryształowa wprowadza stopniowo harmonię i rownowagę w naszej energii, porządkuje ją i rewitalizuje. Picie jej nawet w niewielkich ilościach ma działanie widoczne dla samopoczucia.

Ciekawostką też jest fakt, iż woda jest w stanie magazynować informacje. Japoński naukowiec Masaru Emoto udowodnił, że woda ma pamięć i może magazynować nie tylko informacje, lecz również uczucia i stany świadomości. Woda „traktowana” kryształem nabiera mocy tego kamienia i jej cząsteczki zostaja zmienione zgodnie z siłą działania atomu kryształu. Polecam przeczytanie informacji o odkryciach Masaru Emoto:  http://darmowa-energia.eko.org.pl/pliki/duch/maseruemoto.html

Wkrótce zamieszczę informacje na temat przygotowywania wody energetyzowanej innymi minerałami półszlachetnymi i ich wpływnie na nasze zdrowie, aurę i samopoczucie.

Woda kryształowa jest zalecana do picia w dawkach jakich sie tylko zapragnie, natomiast woda energetyzowana minerałami takimi jak ametyst, malachit czy hematyt należy już odpowiednio dozować i stopniować dawkowanie.

Reklamy

Autor

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s